Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

Обмеження експорту в Туреччині може спровокувати чергову хвилю зростання ціни на лимони в Україні

Новини галузі

Ціни на лимони у квітні на ринку України можуть оновити рекорд через обмеження експорту в Туреччині.

Станом на 31 березня 2020 року на найбільшому у Західній України гуртовому ринку ОРСП «Шувар» продавці пропонують турецькі лимони по 75-80 грн./кг, вартість іспанських лимонів становить 90-95 грн/кг . У порівнянні із минулим роком ціни зросли в 2-2,5 рази і трейдери прогнозують їх подальше зростання, повідомляє «Інфо-Шувар».

«Крім підвищеного попиту під час пандемії та зниження курсу гривні ми бачимо зменшення пропозиції з боку Туреччини - головного постачальника лимонів в Україну . Це штовхає ціни в гору. У квітні на ринку очікується збільшення пропозиції аргентинського лимону, але напругу на ринку це не зніме, бо частка Туреччини в цей період на ринку лимонів в Україні станове близько 40%», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Маркетинг-Аналітика» ОРСП «Шувар».

Україна щороку імпортує понад 50 тис. тонн лимонів, з цього обсягу 35-40 тис. тонн – це турецький лимон. Нагадаємо, 27 березня на порталі freshplaza.com з’явилось повідомлення про намір уряду Туреччини регулювати експорт лимонів з огляду на низький врожай 2019 року і надмірний зовнішній попит. Обмеження може тривати по до серпня 2020 року.

Щоденна динаміка цін на лимони та інші продукти за посиланням: https://info.shuvar.com/price

Приєднуйтесь до нашого Viber-каналу із новинами та цінами: ПРИЄДНАТИСЬ

А також слідкуйте за новинами у нашому Facebook.


інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ